Zakładanie ogrodów Wrocław – Green&Snow

Dla właścicieli domów jednorodzinnych estetycznie zaprojektowana zieleń to powód do dumy. To właśnie ogród jest tą ważną wizytówką, która nie tylko może być najlepszym obszarem relaksu, ale również polem do popisu dla architektów zieleni. Profesjonaliści stawiają przede wszystkim na to, by miejsce to było jak najbardziej przyjazne, ale i funkcjonalne dla jego użytkowników. Specjaliści, którzy jednocześnie pasjonują się zakładaniem ogrodów, są w stanie wykreować malowniczą enklawę ciszy i spokoju.

Jako firma projektowa, od lat realizujemy światowe trendy w zakresie aranżacji terenów wokół posesji oraz w kontekście tzw. małej architektury. Wdrażamy ciekawe rozwiązania przystosowując je do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Nasze nowoczesne spojrzenie na sztukę komponowania zieleni często inspiruje naszych Zleceniodawców i przynosi im gwarancję, że zainwestowali swe pieniądze w profesjonalne wykonawstwo.
Każdy projekt ogrodu jest przygotowywany przede wszystkim zgodnie z możliwościami i oczekiwaniami Klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i znajomości panujących w tej branży standardów, kompleksowo przygotowujemy dla naszych Klientów m.in. wizualizacje 3D, dobieramy odpowiednie gatunki roślin, dopasowujemy aranżację do charakteru zabudowy, położenia ogrodu itp.

Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i zakładaniu systemów nawadniających oraz w hydrosiewie. Tam, gdzie to konieczne zakładamy trawniki w rolkach. Ażeby pięknie zamknąć w spójną całość wypielęgnowane skwery, podejmujemy się także dokładnych prac brukarskich. W sezonie jesienno-zimowym dbamy o Państwa ogrody w zakresie sprzątania, koszenia, grabienia oraz odśnieżania.

Nieustannie pragniemy doszkalać się w ramach innowacyjnych technik projektowania ogrodów. Posiadamy szerokie uprawnienia, jeśli chodzi o zakładanie zieleni miejskiej oraz terenów użyteczności publicznej. Dbamy o otoczenie obiektów firmowych.
Dzięki naszemu świeżemu spojrzeniu na aranżację ogrodów, mamy szansę zaoferować Państwu wymarzone otoczenie domu. Pomysłowe kompozycje skalniaków, pergoli, rozmieszczenie roślin na terenie ogrodu czy profesjonalne cięcia pielęgnacyjne oraz dekoracyjne. Dzięki tym poszczególnym elementom, każdy ogród stanie się wyjątkowy.