trawa w rolkach wrocław

Za naszymi oknami zima w pełni, ale już za kilka tygodni rozpocznie się astronomiczna wiosna. Z pierwszymi ciepłymi dniami, rozpoczną się prace w ogrodach. Dla wielu właścicieli ogrodów, jednym z najważniejszych elementów zadbanego ogrodu jest piękny soczysto zielony trawnik. Wiosna jest najlepszym okresem, w którym można przeprowadzić prace związane z założeniem nowego trawnika lub przeprowadzić jego renowację. Polecany Państwu wykonania trawnika z rolki.

W samym Wrocławiu oraz okolicach jest dużo firm, które świadczą usługi w tym zakresie, ale nie wszystkie robią to w sposób profesjonalny. Jako profesjonaliści w tej dziedzinie zapewnimy Państwu dostęp do najlepszej gatunkowo trawy z rolki we Wrocławiu.

Przywieziemy Państwu i ułożymy dwuletni trawnik w rolkach, wyhodowany z najlepszych mieszanek nasion, gotowy do rozłożenia tego samego dnia.

Trawnik z rolki można zakładać praktycznie przez cały rok (oprócz czasu gdy gleba jest zmarznięta) i na rozmaitych powierzchniach. Wymagania glebowe są minimalne, przygotowanie proste, a samo rozłożenie także nieskomplikowane. Trawnik z rolki jest niezwykle wytrzymały w eksploatacji i nadaje się tak do celów zdobniczych, jak i rekreacyjno-sportowych oraz specjalistycznych (umocnienia wałów, tarasów, nasypów, itp.). Odpowiednio pielęgnowany przetrwa wiele długich lat i będzie cieszył oczy właściciela.