Pielęgnacja ogrodów wrocław

Jak każdy zapewne wie – są w życiu pewne tylko 2 rzeczy… I nie chcąc się nad tym za bardzo rozwodzić należy dodać jeszcze jedną – “każdy kto ma ogród, chce mieć piękny ogród”.

W ogrodzie cały czas coś się dzieje, to wyjdzie chwast, to robale atakują drzewa, krzewy, na trawniku pojawia się wypalone miejsce, od strony północnej mech itp.

Pracy jest bardzo dużo, pozwolę sobie nawet stwierdzić, żeby mieć idealny ogród należałoby zwolnić się z obecnej pracy siedzieć sobie w swoim ogrodzie po parę godzin dziennie.

Jednak jeśli nie dysponujemy taką fantazją by rzucić wszystko i oddać się bez reszty doskonaleniu swoich umiejętności w ogrodzie może warto pomyśleć o firmie która będzie robić to za nas ?

Pielęgnacja ogrodów we Wrocławiu to dla nas chleb powszedni od paru lat. Doświadczenie zdobywaliśmy na swoich ogrodach w ciągu ostatnich 20-30 lat więc wiemy jak to wygląda aczkolwiek czasem rzeczywistość stawia nas przed nowymi wyzwaniami.

Czasem podziwiam ludzi którzy codziennie pracują we własnym ogrodzie by w weekend odpocząć 3-4h na dworze chwaląc się znajomym ile to kosztowało pracy – zapominają tylko o tym, że czas jest stracony bezpowrotnie a i zdrowie może być także wystawione na “ciężką próbę” zieleni.

W ogrodzie czy prywatnym, czy wspólnoty/spółdzielni zawsze jest co robić. Przecież ogrodnicy mają swój własny kalendarz na każdy dzień tygodnia co wtedy należy zrobić – i to zapisany dość małą czcionką. Jeśli Państwo macie czas na pielęgnację ogrodów – podziwiam i pozdrawiam, jeśli nie – zapraszam do współpracy za przysłowiowe grosze.

Pieniądze szczęścia nie dają – ale to chyba te źle wydane. Jeśli można mieć za nie ciągle zadbany ogród, bez wysiłku i ryzyka popełnienia błędu przy pielęgnacji roślin – to czemu by nie spróbować ?

Pielęgnacja ogrodów wrocław – Green&Snow.