Odśnieżanie Wrocław – Green&Snow

Pod hałdami zgromadzonego śniegu gromadzi się cienka płyta lodu, która uniemożliwia naturalne topienie się czap śnieżnych. W następstwie tego śnieg zalega bardzo długo w postaci wielu ton ciężaru, co bardzo obciąża konstrukcje dachową. Odśnieżanie Wrocław to bardzo kompetentna usługa, dzięki której, każde domostwo i budynek przemysłowy będzie zabezpieczony, w okresie zimowym.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowaną grupę osób oraz wiele profesjonalnych urządzeń, które bardzo gruntownie usuną pokłady śniegu zarówno z dachów, jak i podjazdów, chodników, ulic. Zastosowanie odpowiednich technologii roztopowych to nasza profesja. Odśnieżanie Wrocław to usługa, która się Państwu szalenie opłaca, bowiem dzięki wdrażanym technologiom bardzo szybko i w niezwykle sprawny sposób uda nam się zlikwidować utrudnienia na drodze, zabezpieczyć Państwa posesję. Powszechna opinia panująca wśród wielu ludzi jest taka, że usuwanie śniegu to zajęcie, które może być wykonana przez pojedyncze jednostki. Chociaż jest to oczywiście po części prawda, to jednak w miejscach obciążonych wysokim poziomem opadów atmosferycznych i bardzo niskimi temperaturami w okresie zimowym, możliwość próby usunięcia śniegu bez pomocy profesjonalnych urządzeń mechanicznych, może spowodować poważne konsekwencje. Praca przy odśnieżaniu musi być wykonana skrupulatnie i dokładnie.

Często bowiem zdarza się, że przez nieumiejętne usuwanie pokrywy śnieżnej, zawalić się może niejeden dach. A to jest groźne szczególnie w budynkach użyteczności publicznej np. na halach targowych, galeriach handlowych , szpitalach itp. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego problemu, jest skorzystanie z profesjonalnych usług Odśnieżanie Wrocław. Depozyt śniegu na dachach budowli o płaskim dachu może powodować wiele niebezpiecznych incydentów. W zależności od podłoża, by zwiększyć powierzchnię tarcia na oblodzonych miejscach, stosujemy rozmaite substancje chemiczne tj. m.in. chlorek sodu, wapnia, potasu, magnezu, azotan amonu, siarczan amonu, octan potasu, mocznik, glikol propylenowy, heksacyjanożelazian sodu, czy też metylo-alfa-D-glukopiranozyd, ale też surowce: piasek, żużel, popiół, trociny. Nasz system Odśnieżania Wrocław może również skutecznie przyczynić się do zapobiegania gromadzenia śniegu w najbliższej przyszłości. Naszymi walorami jest niezawodność usług, przystępna cena, wysoka częstotliwość czyszczenia itp. Wszystkie spełniane przez nas usługi są w pełni licencjonowane i ubezpieczone. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem jest zdecydować się na wiarygodne i renomowane usługi, gdyż to daje w sumie najlepsze wyniki.