Jesień to czas, kiedy w ogrodach przeprowadza się rożnego rodzaju prace porządkowe. Jest to widoczne zwłaszcza w parkach miejskich i innych ogrodach publicznych, gdzie systematycznie usuwa się spadające z drzew liście, uschnięte pędy roślin itd. Wiadomo, że prace porządkowe tego rodzaju wymagają pełnego zaangażowania i dużej dozy systematyczności. Jeśli chcą Państwo zlecić grabienie liści, usuwanie suchych pędów, skoszonej trawy albo inne prace porządkowe w swoim ogrodzie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dotychczas zajmowaliśmy się pracami porządkowymi na różną skalę w licznych wrocławskich ogrodach i na wielu miejskich skwerach. Jesteśmy wstanie zagwarantować profesjonalne usługi w przystępnej cenie. Zapraszamy!

Jesień to czas, kiedy nie tylko z drzew, ale i z krzewów opadają liście. Liście w alejkach parkowych, na podjazdach do posesji, na tarasach itd., jeśli nie zostaną usunięte, zaczynają gnić, stają się śliskie. Tym samym mogą być niebezpieczne. No i oczywiście źle wpływają na estetykę ogrodu. Dlatego też ich usuwanie jest jak najbardziej wskazane. Nasza firma od dawna świadczy usługi z zakresu jesiennego porządkowanie ogrodów i innych terenów zielonych. Chętnie pomożemy także przy grabieniu liści.

Nasze wielotonie doświadczenie w zakresie usług ogrodniczych pozwala nam zaoferować Państwu także skuteczne i bezpieczne dla trawy usuwanie liści z powierzchni trawnika. Podczas usuwania liści drzew z trawnika zawsze zachowujemy niezbędną ostrożność. Na życzenie klienta nasi pracownicy usuwają liście z trawników systematycznie, w umówionych terminach. Nieodmiennie terminy zleconych prac porządkowych w ogrodach traktujemy bardzo poważnie. Przy usuwaniu liści z powierzchni trawnika staramy się zawsze działać delikatnie. Liście usuwane są na tyle delikatnie, aby nie zniszczyć ani murawy, ani też rosnących niedaleko roślin. Podczas usuwania liści z trawników wykorzystujemy zarówno tradycyjne grabie, jak i nowoczesne zamiatarki ze specjalnymi szczotkami. Nasi pracownicy wyposażeni są także w specjalne dmuchawy-odkurzacze. Zawsze jesteśmy oczywiście bardzo dokładni. Nasz zespół bardzo chętnie podejmie się także wygrabiania liści z rabat kwiatowych. Także i w tym przypadku jesteśmy bardzo ostrożni – dokładamy starań, aby nie wygrabić znajdującej się na rabatach ściółki. W zależności od preferencji klienta wywozimy zgrabione liścia albo składujemy je na kompoście. Możliwe jest naturalnie także wykorzystanie liści jako warstwy ochronnej przez niskimi temperaturami.

Pracami porządkowymi na terenach zielonych zajmujemy się praktycznie od początku istnienia naszej firmy. Jeśli zatem chcą Państwo mieć pewność, że zarówno grabienie liści, jak i inne niezbędne prace porządkowe, które zwykle przeprowadza się jesienią, zostaną wykonane prawidłowo, zachęcamy do skontaktowania się z nasza firmą. GreenAndSnow to marka, która dobrze znana jest we wrocławskiej branży ogrodniczej. Mogą Państwo całkiem zaufać naszemu dosiedzeniu. Podczas granienia liści z pewnością nie dojdzie do żadnych uszkodzeń darni ani innych roślin. Ogród będzie wyglądał rewelacyjnie!

Project Details
  • Date 14 February 2014
  • Client Themeforest
  • Website themeforest.com
  • Awards Best Envato Project